O firmie

Specjalizujemy się w hurtowej dystrybucji produktów farmaceutycznych oraz zoologicznych. 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy od ponad 25 lat współtworzą rynek dystrybucji weterynaryjnej w Polsce. Profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem codziennie buduje firmę opartą na całkowicie polskim kapitale. Naszą wspólną cechą jest pasja tworzenia i implementowania nowych rozwiązań, co przekłada się na sukces nasz, naszych klientów i dostawców.

10 powodów, dla których warto wybrać BAYLEG.

  1. W naszej ofercie znajdą Państwo leki weterynaryjne, szeroki zakres artykułów zoologicznych oraz leki ludzkie (oferta dla lekarzy weterynarii)
  2. Szeroki asortyment ponad 10.000 produktów 
  3. Logistyka pozwalająca na realizację większości zamówień w ciągu kilku godzin (dotyczy Polski południowo zachodniej, pozostałe zamówienia realizujemy przy pomocy certyfikowanych operatorów logistycznych.
  4. Całodobowy dostęp do systemu online dla klientów.
  5. Własny program biznesowy VBB dzięki, którym klienci osiągają dodatkowe korzyści ze  współpracy.
  6. Pełna integracja zamówień i dokumentów z systemem KLINIKA XP.
  7. Dział sprzedaży czynny w dogodnych godzinach dla klienta pn-cz 04-22, pt 04-20, sobota 06-14.
  8. Wykwalifikowana kadra przedstawicieli służących wsparciem merytorycznym dla prowadzonych przez Państwa biznesów.
  9. Działamy zgodnie z wytycznymi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, co gwarantuje jakość i zachowanie parametrów w całym łańcuchu dostaw.
  10. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, co gwarantuje oryginalność oferowanych przez nas towarów oraz pełen serwis współpracujących z nami firm.

Jesteśmy otwarci na rozwój co pozwala nam na zaoferowanie szerokiego portfolio usług, integracji
i udogodnień dla rynku e-commerce.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO) informujemy, że lista podmiotów trzecich którym BAYLEG jest uprawniony do przekazywania danych osobowych dostępna jest pod linkiem www.bayleg.pl/o-firmie/podmioty-trzecie.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ORAZ INFORMACJA O CELU ICH PRZETWARZANIA (druk pdf do pobrania)

 

Strategia podatkowa BAYLEG S.A.

ul. Krzywa 20 / 59-216 Ziemnice